Žádost o administrátora
žiadosť o admina-Public

1) Jméno: Fluxx
2) Váš věk:18
3) Odkaz na hlstats:http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17793
4) Měli jste někdy u nás ban: žiadny ban som nemal.
5) SteamID: STEAM_0:1:206445100
6) Néco málo o vás: Takže zdravímsmile Moje meno je Flux, rád hrávam hry obzvlášť hru CS:GO, študujem Elektrotechniku. Rád spoznávam nových ľudí ktorý napr. prídu na server, taktiež som veľmi ukecaný človek ktorý je zábavný,a nemám problém sa s každým v kľude porozprávať. Som veľmi priateľský a milý typ, baví ma taktiež okrem hrania hier aj: chodenie von, a hranie rôznych športov ktoré si zahrám pokiaľ sa nudím. To by bolo asi tak všetkosmile
7) Proč právě vy by jste měli být admin: Takže som veľmi aktívny nemám problém stráviť na servery kľudne celý ďen/to vážnesmile/ Mám množstvo skúseností s adminovaním povedal by som že až moc: či už je to adminovanie na rôznych portáloch či už skúšanie si práv na serveroch ktoré som kedysi mával. Som skúsený vtom že viem riešiť situácie ktoré sa často na serveroch dejú, nemám problém vyriešiť nejakú situáciu s hráčom v rámci slušného chovania. V tejto dobe na tomto portále pôsobím ako Sponzor. Taktiež by som chcel asi ako aj každý admin robiť na serveroch poriadok a pomáhať hráčom ktorý sú na servery. Taktiež ovládam pravidlá serverov, a taktiež čítam web,discord každý deň-takže som oboznámený čo sa deje na servery a kedy sa to deje. A ako som už spomínal keby nejaký admin nemal čas tak ja ho určite mať budem som aktívny skoro stále. Cheaty nemám problém rozoznať skoro asi žiadny viem rozoznať či hráč podvádza a s čím podvádza.

By: Flux

1) Jméno: Fluxx 2) Váš věk:18 3) Odkaz na hlstats:http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17793 4) Měli jste někdy u nás ban: žiadny ban som nemal. 5) SteamID: STEAM_0:1:206445100 6) Néco málo o vás: Takže zdravím:D Moje meno je Flux, rád hrávam hry obzvlášť hru CS:GO, študujem Elektrotechniku. Rád spoznávam nových ľudí ktorý napr. prídu na server, taktiež som veľmi ukecaný človek ktorý je zábavný,a nemám problém sa s každým v kľude porozprávať. Som veľmi priateľský a milý typ, baví ma taktiež okrem hrania hier aj: chodenie von, a hranie rôznych športov ktoré si zahrám pokiaľ sa nudím. To by bolo asi tak všetko:D 7) Proč právě vy by jste měli být admin: Takže som veľmi aktívny nemám problém stráviť na servery kľudne celý ďen/to vážne:D/ Mám množstvo skúseností s adminovaním povedal by som že až moc: či už je to adminovanie na rôznych portáloch či už skúšanie si práv na serveroch ktoré som kedysi mával. Som skúsený vtom že viem riešiť situácie ktoré sa často na serveroch dejú, nemám problém vyriešiť nejakú situáciu s hráčom v rámci slušného chovania. V tejto dobe na tomto portále pôsobím ako Sponzor. Taktiež by som chcel asi ako aj každý admin robiť na serveroch poriadok a pomáhať hráčom ktorý sú na servery. Taktiež ovládam pravidlá serverov, a taktiež čítam web,discord každý deň-takže som oboznámený čo sa deje na servery a kedy sa to deje. A ako som už spomínal keby nejaký admin nemal čas tak ja ho určite mať budem som aktívny skoro stále. Cheaty nemám problém rozoznať skoro asi žiadny viem rozoznať či hráč podvádza a s čím podvádza. By: Flux
edited Jan 9 at 8:10 pm

Ahoj. Zítra 10. 1. v 19:00 dojdi prosím na naše ts3.

Ahoj. Zítra 10. 1. v 19:00 dojdi prosím na naše ts3.
171
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit