Žádost o administrátora
žádost o administrátora na public server

1)ja_ozzy
2) 15 let (22. 11. 2004.)
3)
4) Ban jsem nikdy neměl, možná ani upozorněí/napomenutí, ale to si nejsem jistý.
5) STEAM_1:1:165210550
6) Jsem nechutný poměrně vysoký hnědovlasý klučina, jehož jméno zní Oskar. Je 15 let (22. 11. 2004.). Bydlím v Brně. Chodím do 9. trřídy na soukromé gymnázium na Mendlově náměstí. Hraji florbal za Gulivers Brno a hrával jsem tenis na úrovní "vyšší mladá liga". Mou momentální zálibou je šprtání na přijímací zkoušky a trávení dnů i nocí na Vašich serverech. Celkem mám na cs:go nahraných asi 1800h. Něco na tomto a něco na starém účtu. Mám mikrofon, umím docela i psát, pravidla znám. Požadovaný čas mám odehraný.
7) Zkušenosti s adminováním nemám, ale rád bych se to naučil, pobral zkušenosti a nenapadá mě lepší server než právě ten Váš. Rád se učím novým věcem a toto je jedna z věcí, kterou si chci vyzkoušet a naučit. Komunitu si troufám říci, že znám z velké části, a tak u některých hráčů vím co očekávat. Často se stává, že na serveru je hacker, někdo spamující voicechat nebo cokoliv, ale žádný admin na blízku a místo zoufalých příkazů bych si tyto komplikace mohl vyřešit sám. Na serveru trávím dost času, téměř denně aspoň chvíli a touto pomocí při zlepšování komunity a zlepšovánní herního požitku z ničím nerušené zábavy, bych chtěl celému tomuto serveru poděkovat a prokázat mu minimální službu za to, co udělal pro mě. Za ty tuny zábavy a zabíjení nudy.

druhý pokus

1)ja_ozzy 2) 15 let (22. 11. 2004.) 3)[url=http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17396][img]http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/sig.php?player_id=17396&background=random[/img][/url] 4) Ban jsem nikdy neměl, možná ani upozorněí/napomenutí, ale to si nejsem jistý. 5) STEAM_1:1:165210550 6) Jsem nechutný poměrně vysoký hnědovlasý klučina, jehož jméno zní Oskar. Je 15 let (22. 11. 2004.). Bydlím v Brně. Chodím do 9. trřídy na soukromé gymnázium na Mendlově náměstí. Hraji florbal za Gulivers Brno a hrával jsem tenis na úrovní "vyšší mladá liga". Mou momentální zálibou je šprtání na přijímací zkoušky a trávení dnů i nocí na Vašich serverech. Celkem mám na cs:go nahraných asi 1800h. Něco na tomto a něco na starém účtu. Mám mikrofon, umím docela i psát, pravidla znám. Požadovaný čas mám odehraný. 7) Zkušenosti s adminováním nemám, ale rád bych se to naučil, pobral zkušenosti a nenapadá mě lepší server než právě ten Váš. Rád se učím novým věcem a toto je jedna z věcí, kterou si chci vyzkoušet a naučit. Komunitu si troufám říci, že znám z velké části, a tak u některých hráčů vím co očekávat. Často se stává, že na serveru je hacker, někdo spamující voicechat nebo cokoliv, ale žádný admin na blízku a místo zoufalých příkazů bych si tyto komplikace mohl vyřešit sám. Na serveru trávím dost času, téměř denně aspoň chvíli a touto pomocí při zlepšování komunity a zlepšovánní herního požitku z ničím nerušené zábavy, bych chtěl celému tomuto serveru poděkovat a prokázat mu minimální službu za to, co udělal pro mě. Za ty tuny zábavy a zabíjení nudy. druhý pokus
edited Jan 11 at 10:15 am

Ahoj. Ban jsi jednou dostal, piš prosím přihlášku podle pravdy. Zamítám.

Ahoj. Ban jsi jednou dostal, piš prosím přihlášku podle pravdy. Zamítám.
96
1
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit