Žádost o administrátora
Žádost o administrátora na publicu
  1. | Đ 3 r w |

2. 15 let

3. http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19307

4. Neměl

5. STEAM_1:1:223440273

6. Jmenuji se Jarda. Chodím do 9 třídy. V osobním životě chodím na Základní Uměleckou Školu. Jinak ve hře, na server chodím docela často. Asi před čtyřmi měsíci jsem na server chodil každý den a pak jsem hru CS:GO přestal hrát. Dokonce jsem tu chvilku byl admin, ale hned po tom jsem přestal hru hrát. Momentálně po menší pauze jsem opět začal hrát. Jsem přátelský a dokážu si ze sebe udělat srandu.

7. Proč bych se zrovna já měl stát adminem? Chtěl bych pomoci serveru tak, aby byla v pořádku komunita. Chtěl bych hlídat server proti cheaterům, vulgárním výrazům, kažení hry atak. Myslím si že s administrováním mám nějaké ty zkušenosti. Chtěl bych se i více dozvědět o dalších lidech v teamu.

Dodávám že tohle už je druhý pokus. Hodiny mám dohnané.
S aktivitou nemám problém. Během dnešního dne jsem nahrál přibližně 11 hodin.

1. | Đ 3 r w | 2. 15 let 3. http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19307 4. Neměl 5. STEAM_1:1:223440273 6. Jmenuji se Jarda. Chodím do 9 třídy. V osobním životě chodím na Základní Uměleckou Školu. Jinak ve hře, na server chodím docela často. Asi před čtyřmi měsíci jsem na server chodil každý den a pak jsem hru CS:GO přestal hrát. Dokonce jsem tu chvilku byl admin, ale hned po tom jsem přestal hru hrát. Momentálně po menší pauze jsem opět začal hrát. Jsem přátelský a dokážu si ze sebe udělat srandu. 7. Proč bych se zrovna já měl stát adminem? Chtěl bych pomoci serveru tak, aby byla v pořádku komunita. Chtěl bych hlídat server proti cheaterům, vulgárním výrazům, kažení hry atak. Myslím si že s administrováním mám nějaké ty zkušenosti. Chtěl bych se i více dozvědět o dalších lidech v teamu. Dodávám že tohle už je druhý pokus. Hodiny mám dohnané. S aktivitou nemám problém. Během dnešního dne jsem nahrál přibližně 11 hodin.
edited Jan 4 at 9:14 pm

Dojdi dnes v 21:00 nebo zítra v 18:00 na naše TS.

Dojdi dnes v 21:00 nebo zítra v 18:00 na naše TS.
68
0
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit