Žádost o administrátora
Žadost o administrátora na Publicu
  1. Derwousek

2. 15 let

3. http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19307

4. Neměl

5. STEAM_1:1:223440273

6. Jmenuji se Jarda. Chodím do 9 třídy. V osobním životě chodím na Základní Uměleckou Školu. Jinak ve hře, na server chodím docela často. Asi před čtyřmi měsíci jsem na server chodil každý den a pak jsem hru CS:GO přestal hrát. Dokonce jsem tu chvilku byl admin, ale hned po tom jsem přestal hru hrát. Momentálně po menší pauze jsem opět začal hrát. Jsem přátelský a dokážu si ze sebe udělat srandu.

7. Proč bych zrovna já se měl stát adminem? Chtěl bych pomoci serveru tak, aby byla v pořádku komunita. Chtěl bych hlídat server proti cheaterům, vulgárním výrazům, kažení hry atak. Myslím si že s administrováním mám nějaké ty zkušenosti. Chtěl bych se i více dozvědět o dalších lidech v teamu.

Ještě chci dodat, že bych měl mít započítaných více hodin. Dřív jsem měl až moc započítaného ale po té pauze se mi to vše odstranilo.

1. Derwousek 2. 15 let 3. http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19307 4. Neměl 5. STEAM_1:1:223440273 6. Jmenuji se Jarda. Chodím do 9 třídy. V osobním životě chodím na Základní Uměleckou Školu. Jinak ve hře, na server chodím docela často. Asi před čtyřmi měsíci jsem na server chodil každý den a pak jsem hru CS:GO přestal hrát. Dokonce jsem tu chvilku byl admin, ale hned po tom jsem přestal hru hrát. Momentálně po menší pauze jsem opět začal hrát. Jsem přátelský a dokážu si ze sebe udělat srandu. 7. Proč bych zrovna já se měl stát adminem? Chtěl bych pomoci serveru tak, aby byla v pořádku komunita. Chtěl bych hlídat server proti cheaterům, vulgárním výrazům, kažení hry atak. Myslím si že s administrováním mám nějaké ty zkušenosti. Chtěl bych se i více dozvědět o dalších lidech v teamu. Ještě chci dodat, že bych měl mít započítaných více hodin. Dřív jsem měl až moc započítaného ale po té pauze se mi to vše odstranilo.
edited Jan 3 at 10:14 pm

Ahoj.
Je mi líto, ale nesplňuješ podmínky na administrátora. Aby jsi byl v obraze, chceš mít práva na public, tudíž nemáš nahraný požadovaný počet hodin, proto zamítám.

Ahoj. Je mi líto, ale nesplňuješ podmínky na administrátora. Aby jsi byl v obraze, chceš mít práva na public, tudíž nemáš nahraný požadovaný počet hodin, proto **zamítám**.
57
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft