Stížnost na administrátora/hráče
Nahlášení hráče

Dobrý den,
Chtěl bych podat stížnost na hráče " mattyasS, JustPepe" za nadávání do Našeho teamu Belligerent Knights, který jsem si založil a společně jsme se přihlásili do tournamentu s "Raptorem, Abanem, Quantym, Sytym, Ladislavem, T.Craftem a Kiwinem". Problém je že hráč "mattyasS, JustPepe" na nás nadává že jsme "LOSEŘI" a všechny hry co budeme hrát na turnaji prohrajeme a prý je našemu teamu líto že jsem vzal Raptora a Abana do teamu ikdyž oni se sami přihlásili. O založení teamu to byl Raptorův nápad a mě jen každý říká že ať ten team radši opustím a mě už to fakt sere. Hráče, které chci reportovat jsou kamarádi a já nechci aby jsem si je zablokoval.. Děkuji za pomoc.

Dobrý den, Chtěl bych podat stížnost na hráče " mattyasS, JustPepe" za nadávání do Našeho teamu Belligerent Knights, který jsem si založil a společně jsme se přihlásili do tournamentu s "Raptorem, Abanem, Quantym, Sytym, Ladislavem, T.Craftem a Kiwinem". Problém je že hráč "mattyasS, JustPepe" na nás nadává že jsme "LOSEŘI" a všechny hry co budeme hrát na turnaji prohrajeme a prý je našemu teamu líto že jsem vzal Raptora a Abana do teamu ikdyž oni se sami přihlásili. O založení teamu to byl Raptorův nápad a mě jen každý říká že ať ten team radši opustím a mě už to fakt sere. Hráče, které chci reportovat jsou kamarádi a já nechci aby jsem si je zablokoval.. Děkuji za pomoc.
edited Jan 3 at 12:21 pm

Ahoj, toto ti nijak nevyřeším, bohužel ,,loseři" není žádná urážka, je to pouze provokace, plus si nám nedodal žádný důkaz.

Je mi líto, zamíkám

Ahoj, toto ti nijak nevyřeším, bohužel ,,loseři" není žádná urážka, je to pouze provokace, plus si nám nedodal žádný důkaz. Je mi líto, zamíkám -------------------
55
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft