Žádost o administrátora
Public admin

Public i AWP server (podle potřeby a místa)

1)ja_ozzy
2) 15 let (22. 11. 2004.)
3)
4) Ban jsem nikdy neměl, možná ani upozorněí/napomenutí, ale to si nejsem jistý.
5) STEAM_1:1:165210550
6) Jsem nechutný poměrně vysoký hnědovlasý klučina, jehož jméno zní Oskar. Je mi čerstvě 15 let (22. 11. 2004.). Bydlím v Brně. Chodím do 9. trřídy na soukromé gymnázium na Mendlově náměstí. Hraji florbal za Gulivers Brno a hrával jsem tenis na úrovní "vyšší mladá liga". Mou momentální zálibou je šprtání na přijímací zkoušky a trávení dnů i nocí na Vašich serverech. Mám mikrofon, umím docela i psát, pravidla znám.
7) Zkušenosti s adminováním nemám, ale rád bych se to naučil, pobral zkušenosti a nenapadá mě lepší server než právě ten Váš. Rád se učím novým věcem a toto je jedna z věcí, kterou si chci vyzkoušet a naučit. Komunitu si troufám říci, že znám z velké části, a tak u některých hráčů vím co očekávat. Často se stává, že na serveru je hacker, někdo spamující voicechat nebo cokoliv, ale žádný admin na blízku a místo zoufalých příkazů bych si tyto komplikace mohl vyřešit sám. Na serveru trávím dost času, téměř denně aspoň chvíli a touto pomocí při zlepšování komunity a zlepšovánní herního požitku z ničím nerušené zábavy, bych chtěl celému tomuto serveru poděkovat a prokázat mu minimální službu za to, co udělal pro mě. Za ty tuny zábavy a zabíjení nudy.

snad to bude stačit

Public i AWP server (podle potřeby a místa) 1)ja_ozzy 2) 15 let (22. 11. 2004.) 3) [url=http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17396][img]http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/sig.php?player_id=17396&background=random[/img][/url] 4) Ban jsem nikdy neměl, možná ani upozorněí/napomenutí, ale to si nejsem jistý. 5) STEAM_1:1:165210550 6) Jsem nechutný poměrně vysoký hnědovlasý klučina, jehož jméno zní Oskar. Je mi čerstvě 15 let (22. 11. 2004.). Bydlím v Brně. Chodím do 9. trřídy na soukromé gymnázium na Mendlově náměstí. Hraji florbal za Gulivers Brno a hrával jsem tenis na úrovní "vyšší mladá liga". Mou momentální zálibou je šprtání na přijímací zkoušky a trávení dnů i nocí na Vašich serverech. Mám mikrofon, umím docela i psát, pravidla znám. 7) Zkušenosti s adminováním nemám, ale rád bych se to naučil, pobral zkušenosti a nenapadá mě lepší server než právě ten Váš. Rád se učím novým věcem a toto je jedna z věcí, kterou si chci vyzkoušet a naučit. Komunitu si troufám říci, že znám z velké části, a tak u některých hráčů vím co očekávat. Často se stává, že na serveru je hacker, někdo spamující voicechat nebo cokoliv, ale žádný admin na blízku a místo zoufalých příkazů bych si tyto komplikace mohl vyřešit sám. Na serveru trávím dost času, téměř denně aspoň chvíli a touto pomocí při zlepšování komunity a zlepšovánní herního požitku z ničím nerušené zábavy, bych chtěl celému tomuto serveru poděkovat a prokázat mu minimální službu za to, co udělal pro mě. Za ty tuny zábavy a zabíjení nudy. snad to bude stačit
edited Dec 25 '19 at 6:56 pm

Ahoj. Přihláška se podává jen na jeden server, tudíž nemůžu určit na jaký server chceš být admin. Příště piš přihlášku detailněji. Jinak až budeš podávat přihlášku na určitý server, dávej si pozor na podmínky. Prozatím zamítám.

Ahoj. Přihláška se podává jen na jeden server, tudíž nemůžu určit na jaký server chceš být admin. Příště piš přihlášku detailněji. Jinak až budeš podávat přihlášku na určitý server, dávej si pozor na podmínky. Prozatím zamítám.
92
1
1
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft