Žádost o unban
Unban

1) Jméno (Nickname): ! Dark !
2) Odkaz na Banlist: http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=dark&advType=name
3) Měli jste někdy u nás ban?: Od konzole, permu za Mystyho, jednou neoprávněně od Ghousta a asi před měsícem od pana DeadSwima ani nevím za co.
4) Proč by jste měli dostat unban?: Takže, dnes jsem po dlouhé době zamířil z mého 2. účtu na MadGames, jelikož na mém mainu mám už zmíněný ban od DeadSwima. V banu je napsáno "běž si za Torstenem", což zcela nechápu, jelikož jsem s ním byl 1 na ts a hned za to mám ban. Byl jsem na serveru asi 3 hodiny, až na to, že jsem byl od několika hráčů obviněn z údajného "WH" a pár nadávek do zasraného zapatého kreténa (na což jsem se samozřejmě vyjádřil, nenechám si srát na hlavu) jsem žádný větší spor neměl. Naopak, někteří hráči mě stále znají a v pohodě se baví. To platí i o pár adminech které jsem za tu dobu potkal. Například Pepe,Kristy, Vincent a nějací admini které zatím neznám. Potkal jsem i Ghousta, ten se ale nemínil bavit, tak jsem ho nechal. Rád bych se vrátil do kolektivu pár rozumných hráčů na tomto serveru, jelikož MadGames byl vždy Top 1 v mých serverech. Pokud si kladete otázku, že obcházím ban tím, že se připojuji z jiného účtu (tímto jsem byl také obviněn), tak ano, přiznávám to. Jelikož ale žádnému adminovi to nevadilo, nechal jsem to tak a hrál jsem dál. Samozřejmě před 1. připojením jsem se zeptal Pepeho, se kterým jsem stále trochu v kontaktu, zda-li to nevadí. Říkal, že ne.
Touto žádostí si žádám o unban na AWP a Public server na mém main účtě ! Dark !

Děkujismile

**1) Jméno (Nickname):** ! Dark ! **2) Odkaz na Banlist:** http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=dark&advType=name **3) Měli jste někdy u nás ban?:** Od konzole, permu za Mystyho, jednou neoprávněně od Ghousta a asi před měsícem od pana DeadSwima ani nevím za co. **4) Proč by jste měli dostat unban?:** Takže, dnes jsem po dlouhé době zamířil z mého 2. účtu na MadGames, jelikož na mém mainu mám už zmíněný ban od DeadSwima. V banu je napsáno "běž si za Torstenem", což zcela nechápu, jelikož jsem s ním byl 1 na ts a hned za to mám ban. Byl jsem na serveru asi 3 hodiny, až na to, že jsem byl od několika hráčů obviněn z údajného "WH" a pár nadávek do zasraného zapatého kreténa (na což jsem se samozřejmě vyjádřil, nenechám si srát na hlavu) jsem žádný větší spor neměl. Naopak, někteří hráči mě stále znají a v pohodě se baví. To platí i o pár adminech které jsem za tu dobu potkal. Například Pepe,Kristy, Vincent a nějací admini které zatím neznám. Potkal jsem i Ghousta, ten se ale nemínil bavit, tak jsem ho nechal. Rád bych se vrátil do kolektivu pár rozumných hráčů na tomto serveru, jelikož MadGames byl vždy Top 1 v mých serverech. Pokud si kladete otázku, že obcházím ban tím, že se připojuji z jiného účtu (tímto jsem byl také obviněn), tak ano, přiznávám to. Jelikož ale žádnému adminovi to nevadilo, nechal jsem to tak a hrál jsem dál. Samozřejmě před 1. připojením jsem se zeptal Pepeho, se kterým jsem stále trochu v kontaktu, zda-li to nevadí. Říkal, že ne. Touto žádostí si žádám o unban na AWP a Public server na mém main účtě ! Dark ! **Děkuji**:)
edited Dec 22 '19 at 8:25 pm
37
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft