Žádost o unban
Žádost o unban nepravem

☜❶☞::Triplix::☜❶☞

MadGames.eu | AWP Aim [!ws !knife] [RAFFLE]

[SourceSleuth] Duplicate account

ne

dobry den včera jsem dostal ban permanent ze prej mam dva ucty,ale ten druhy ucet je od syna yzomandias také dostal ban permanent oba jsme hrali soucasne server a byly jsme v jednom timu u T.Admin abano mu udelil ban za to ze vistrelil prez zed a trefil soupere,to prece hned z neho nedela hackera.nechci ho vychvalovat,ale je dobrej uz to hraje 4roky csgo tak si myslim ze za tu dobu něco musí umet.Radi bychom hrali nadále na vasich servsech prosim o video verzy demo dik za odpoved

☜❶☞::Triplix::☜❶☞ MadGames.eu | AWP Aim [!ws !knife] [RAFFLE] [SourceSleuth] Duplicate account ne dobry den včera jsem dostal ban permanent ze prej mam dva ucty,ale ten druhy ucet je od syna yzomandias také dostal ban permanent oba jsme hrali soucasne server a byly jsme v jednom timu u T.Admin abano mu udelil ban za to ze vistrelil prez zed a trefil soupere,to prece hned z neho nedela hackera.nechci ho vychvalovat,ale je dobrej uz to hraje 4roky csgo tak si myslim ze za tu dobu něco musí umet.Radi bychom hrali nadále na vasich servsech prosim o video verzy demo dik za odpoved
edited Dec 20 '19 at 10:39 pm

Dobrý večer,
Za ban na vašem accauntu nemohu,jelikož jsem ani nevěděl že máte společnou IP adresu.
Rád bych tuto situaci s vámi probral do detailů na TeamSpeaku.
Kde vám pošlu demo yzomandiase a rád vám podám podrobné informace o udělení banu.

Napište termín,který vám vyhovuje.

Dobrý večer, Za ban na vašem accauntu nemohu,jelikož jsem ani nevěděl že máte společnou IP adresu. Rád bych tuto situaci s vámi probral do detailů na TeamSpeaku. Kde vám pošlu demo yzomandiase a rád vám podám podrobné informace o udělení banu. Napište termín,který vám vyhovuje.

Dobry den,
můžete kdy kolif semnou se spojit prez team speak triplix

Dobry den, můžete kdy kolif semnou se spojit prez team speak triplix
79
3
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft