Žádost o administrátora
Admin na Publicu = edited a application

1) RymuLa /hellcase.com/
2) 15
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3071
4) Ano, jednou se mi povedl ace s jedním "hápečkem" tak jsem ze srandy do chatu napsal: "GetRekt.Xyz" a dostal jsem 23 hodinový ban od Caliho smile

Odpověď na: "Ahoj... Uvědom si, za co jsi dostal ban a podej si přihlášku znova. Lidi co neznají pravidla v AT nechceme je mi líto. Zamítám" => Pravidla znám i znal jsem, když jsem podával první přihlášku, jenom v té době jsem objevil server public do té doby jsem hrál jenom AWP server, když jsem to napsal tak jsem v té době pravidla neznal, po té jsem si je pročetl...

5) STEAM_0:0:174672903

6) Moje jméno je Roman, je mi 15 let. Chodím do 9. třídy. Bydlím v malém městě na Vysočině v Pelhřimově. A mezi mé záliby patří CSGO, hokej, florbal, lyžování.
7) Na vašem server hraju téměr denně, většinou na publicu. A občas se najde někdo kdo někomu nadává či cheatuje. Taky rád pomáhám hráčům. Proto bych byl rád, kdybych mohl pomáhat s chodem serveru. Znám taky poměrně dost adminů a hračů a nejsem toxic (=podle mě)
Podá vám si asi přihlášku po druhé tak doufám, že to vyjde. smile
Rád bych byl Administrátorem na Publicu.

1) RymuLa /hellcase.com/ 2) 15 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3071 4) Ano, jednou se mi povedl ace s jedním "hápečkem" tak jsem ze srandy do chatu napsal: "GetRekt.Xyz" a dostal jsem 23 hodinový ban od Caliho smile Odpověď na: "Ahoj... Uvědom si, za co jsi dostal ban a podej si přihlášku znova. Lidi co neznají pravidla v AT nechceme je mi líto. Zamítám" => Pravidla znám i znal jsem, když jsem podával první přihlášku, jenom v té době jsem objevil server public do té doby jsem hrál jenom AWP server, když jsem to napsal tak jsem v té době pravidla neznal, po té jsem si je pročetl... 5) STEAM_0:0:174672903 6) Moje jméno je Roman, je mi 15 let. Chodím do 9. třídy. Bydlím v malém městě na Vysočině v Pelhřimově. A mezi mé záliby patří CSGO, hokej, florbal, lyžování. 7) Na vašem server hraju téměr denně, většinou na publicu. A občas se najde někdo kdo někomu nadává či cheatuje. Taky rád pomáhám hráčům. Proto bych byl rád, kdybych mohl pomáhat s chodem serveru. Znám taky poměrně dost adminů a hračů a nejsem toxic (=podle mě) Podá vám si asi přihlášku po druhé tak doufám, že to vyjde. :) Rád bych byl Administrátorem na Publicu.
edited Dec 17 '19 at 8:47 pm

Tak já ti to vysvětlím, protože jsi to nepochopil. Ban si dostal za reklamu. Jinak na všechny servery jsou skoro stejné pravidla, tudíž na toto bych se nevymlouval a neznalost pravidel neomlouvá. Bohužel zamítám.

Tak já ti to vysvětlím, protože jsi to nepochopil. Ban si dostal za reklamu. Jinak na všechny servery jsou skoro stejné pravidla, tudíž na toto bych se nevymlouval a neznalost pravidel neomlouvá. Bohužel zamítám.
52
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit