Žádost o administrátora
Admin na Publicu

1) RymuLa /hellcase.com/
2) 15
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3071
4) Ano, jednou se mi povedl ace s jedním "hápečkem" tak jsem ze srandy do chatu napsal: "GetRekt.Xyz" a dostal jsem 23 hodinový ban od Caliho smile
5) STEAM_0:0:174672903
6) Moje jméno je Roman, je mi 15 let. Chodím do 9. třídy. Bydlím v malém městě na Vysočině v Pelhřimově. A mezi mé záliby patří CSGO, hokej, florbal, lyžování.
7) Na vašem server hraju téměr denně, většinou na publicu. A občas se najde někdo kdo někomu nadává či cheatuje. Taky rád pomáhám hráčům. Proto bych byl rád, kdybych mohl pomáhat s chodem serveru. Znám taky poměrně dost adminů a hračů a nejsem toxic (=podle mě)
Rád bych byl Administrátorem na Publicu.

1) RymuLa /hellcase.com/ 2) 15 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3071 4) Ano, jednou se mi povedl ace s jedním "hápečkem" tak jsem ze srandy do chatu napsal: "GetRekt.Xyz" a dostal jsem 23 hodinový ban od Caliho :) 5) STEAM_0:0:174672903 6) Moje jméno je Roman, je mi 15 let. Chodím do 9. třídy. Bydlím v malém městě na Vysočině v Pelhřimově. A mezi mé záliby patří CSGO, hokej, florbal, lyžování. 7) Na vašem server hraju téměr denně, většinou na publicu. A občas se najde někdo kdo někomu nadává či cheatuje. Taky rád pomáhám hráčům. Proto bych byl rád, kdybych mohl pomáhat s chodem serveru. Znám taky poměrně dost adminů a hračů a nejsem toxic (=podle mě) Rád bych byl Administrátorem na Publicu.
edited Dec 16 '19 at 9:01 pm

Ahoj... Uvědom si, za co jsi dostal ban a podej si přihlášku znova. Lidi co neznají pravidla v AT nechceme je mi líto. Zamítám.

Ahoj... Uvědom si, za co jsi dostal ban a podej si přihlášku znova. Lidi co neznají pravidla v AT nechceme je mi líto. Zamítám.
38
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit