Žádost o administrátora
Žádost o admina

Nickname: Lucky

Věk: 16

hlstats: idc každý ví jak hraju

Ban: na mainu bcs skinchanger..

Steam ID: STEAM_1:0:521664930

Něco málo o vás: je mi 16 let, CS:GO hraju od 1.6 mám i CSS, ale csgo hraju teprve cca rok, ale i tak jsem asi za 7 měsíců nahrál cca 1300 hodin byl jsem v několika týmech a většinou
jsem hrával s vysokými ranky.. +fcit atd..

proč právě vy by jste měl být admin? : na komunitních serverech mám dost nahráno, hlavně tady na madgames.. většina lidí mě tu zná ví jak hraju co jsem zač atd.. proto si myslím že bych tu dokázal pomoct atd.. na serveru jsem více méně každej den aspoň hodinu..

Nickname: Lucky Věk: 16 hlstats: idc každý ví jak hraju Ban: na mainu bcs skinchanger.. Steam ID: STEAM_1:0:521664930 Něco málo o vás: je mi 16 let, CS:GO hraju od 1.6 mám i CSS, ale csgo hraju teprve cca rok, ale i tak jsem asi za 7 měsíců nahrál cca 1300 hodin byl jsem v několika týmech a většinou jsem hrával s vysokými ranky.. +fcit atd.. proč právě vy by jste měl být admin? : na komunitních serverech mám dost nahráno, hlavně tady na madgames.. většina lidí mě tu zná ví jak hraju co jsem zač atd.. proto si myslím že bych tu dokázal pomoct atd.. na serveru jsem více méně každej den aspoň hodinu..
edited Dec 16 '19 at 7:33 pm

Doplň požadované údaje tzn. hlstaty a podej si přihlášku znova.

Doplň požadované údaje tzn. hlstaty a podej si přihlášku znova.
57
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit