Žádost o administrátora
žadost o administrátora

NICKNAME: LukeeBoo

Věk : 16

hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886

BAN : NIKDY

SteamID : STEAM_0:0:1405829

Něco málo o vás : Jmenuju se Lukáš a je mi 15 let..Rád hraju CSGO,florbal a hraju na kytaru..CSGO hraju už asi 5 let..Od cs 1.6 přes CSS po CSGO

Proč právě vy by jste měli být admin ?: Na MadGames publicu hraju každý den a mám rád komunitu..Proto bych rád pomáhal udržovat jí takovou jaká je.. smile

NICKNAME: LukeeBoo Věk : 16 hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886 BAN : NIKDY SteamID : STEAM_0:0:1405829 Něco málo o vás : Jmenuju se Lukáš a je mi 15 let..Rád hraju CSGO,florbal a hraju na kytaru..CSGO hraju už asi 5 let..Od cs 1.6 přes CSS po CSGO Proč právě vy by jste měli být admin ?: Na MadGames publicu hraju každý den a mám rád komunitu..Proto bych rád pomáhal udržovat jí takovou jaká je.. :)
edited Dec 12 '19 at 10:47 pm

Myslím, že by jsi měl udržovat hlavně sebe. Po tom co jsi si nabindoval "DozadGames.eu" a psal to po každé co jsi umřel, by jsi moc dobrý admin nebyl. Až mě někdy překvapí tvoje chování, tak tě do AT vemu. Prozatím zamítám.

Myslím, že by jsi měl udržovat hlavně sebe. Po tom co jsi si nabindoval "DozadGames.eu" a psal to po každé co jsi umřel, by jsi moc dobrý admin nebyl. Až mě někdy překvapí tvoje chování, tak tě do AT vemu. Prozatím zamítám.

Ahoj..dávno už to nemám a hlavně to bylo ze srandy nikdy jsem to nepoužival jako "uražku"
Myslím si že moje chování je uplně v pořádku..
Nejsem TOXIC jako někteří hrači a když hráči něco potřebují vždycky se snažím jim pomoct, i když nejsem v AT

Ahoj..dávno už to nemám a hlavně to bylo ze srandy nikdy jsem to nepoužival jako "uražku" Myslím si že moje chování je uplně v pořádku.. Nejsem TOXIC jako někteří hrači a když hráči něco potřebují vždycky se snažím jim pomoct, i když nejsem v AT
101
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit