Žádost o unban
Žádost o unban (Ban neprávem)

1) nexto

2) Odkaz na Banlist- http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=nexto&advType=name

3) Měli jste někdy u nás ban ? -Neměl

4) Proč by jste měli dostat unban? -Protože jsem ho dostal neprávem.

Abych to uvedl na správnou míru, Jsem dlouholetý hráč cska obecně mám dost nahráno v CS 1.6 podle mě podobně jako na CSGO okolo 6000 hodin a CSS tam mám 2000 hodin dohromady tak 14 000 hodin zkušeností. Já admina Raptora chápu nemá tolik zkušeností a taky není tak dobrý v csku jako já takže se mu může zdát že jsem hrál jako cheater. byl jsem 6x jestli ne víckrát Global Elita nějak jsem rank neřešil hrál jsem spíš zápasy na faceitu za peníze s teamem. Každopádně hrál jsem s lidma jako je MichaelAverage a Dev7l z extatusu. Csko tedka hraju pro zábavu a hrozně mě madgames baví je to super server s dobrou komunitou kam bych chtěl patřit i já měl jsem v plánu server i podpořit časem koupit si VIP kecat s lidma a mít kam jít jak se říká. Je mi 21 let Counter-Strike miluju a nemám zapotřebí ničit ho cheatama sám vím jaké to je. A ted tedy k věci. Co se stalo a proč. Hrál jsem na MadGames publicu na nově založeném účtě kde jsem měl asi 20 hodin jelikož jsem neměl přístup k mému hlavnímu účtu byl i no prime takže já to chápu že mi dal ban týpek s 20 hodinama rozdává na serveru hlavy jak buh a nikdo si pomalu nezahraje snažil jsem se mu vysvětlit (adminovi) že nic nemám a bez varování bum ban, Tak říkám jako co se děje, Tak jsem šel na TS kde byl Raptor a vyslechl jsem si jeho výpověd k tomu proč jsem ten ban dostal. údajně jsem na office mapě věděl přímo kde je nepřítel když byl na nejvíc očekávaním místě na mapě a já jsem walkoval a dal mu no scope s AWP. Byl jsem z toho docela nesvůj, protože hraní na MadGames mě bavilo tak jsem mu nabídl že s ním zahraju MM aby viděl že to co dávám dávám normálně a jelikož jsem měl no prime tak co můžeme čekat než týpky s WH atd.. no nedával jsem to co na MadGames nešlo to snažil jsem se a kdybych měl ty cheaty jak Raptor tvrdí proč bych je tam nezapl na No Primu proč? Trošku hloupé ne? A jako tečka na dortu mi Raptor (Admin) sdělil že dokud mu neudělam MG1 rank na MM tak mi unban nedá nevím zda je tohle normální tenhle člověk má reprezentovat váš Admin tým? Já tomu klukovi nepřeji absolutně nic špatného ba naopak a ani nechci aby byl potrestaný nebo byl vyhozen z Admin teamu jediné co chci tak hrát na MadGames nic víc. nechci ani Raptora pošpinovat nechi aby jste to takhle brali. Je to oproti mně malý pívo. Přeji hezký den a vydatného ježíška všem i tomu Raptorovi smile nexto.

1) nexto 2) Odkaz na Banlist- http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=nexto&advType=name 3) Měli jste někdy u nás ban ? -Neměl 4) Proč by jste měli dostat unban? -Protože jsem ho dostal neprávem. Abych to uvedl na správnou míru, Jsem dlouholetý hráč cska obecně mám dost nahráno v CS 1.6 podle mě podobně jako na CSGO okolo 6000 hodin a CSS tam mám 2000 hodin dohromady tak 14 000 hodin zkušeností. Já admina Raptora chápu nemá tolik zkušeností a taky není tak dobrý v csku jako já takže se mu může zdát že jsem hrál jako cheater. byl jsem 6x jestli ne víckrát Global Elita nějak jsem rank neřešil hrál jsem spíš zápasy na faceitu za peníze s teamem. Každopádně hrál jsem s lidma jako je MichaelAverage a Dev7l z extatusu. Csko tedka hraju pro zábavu a hrozně mě madgames baví je to super server s dobrou komunitou kam bych chtěl patřit i já měl jsem v plánu server i podpořit časem koupit si VIP kecat s lidma a mít kam jít jak se říká. Je mi 21 let Counter-Strike miluju a nemám zapotřebí ničit ho cheatama sám vím jaké to je. A ted tedy k věci. Co se stalo a proč. Hrál jsem na MadGames publicu na nově založeném účtě kde jsem měl asi 20 hodin jelikož jsem neměl přístup k mému hlavnímu účtu byl i no prime takže já to chápu že mi dal ban týpek s 20 hodinama rozdává na serveru hlavy jak buh a nikdo si pomalu nezahraje snažil jsem se mu vysvětlit (adminovi) že nic nemám a bez varování bum ban, Tak říkám jako co se děje, Tak jsem šel na TS kde byl Raptor a vyslechl jsem si jeho výpověd k tomu proč jsem ten ban dostal. údajně jsem na office mapě věděl přímo kde je nepřítel když byl na nejvíc očekávaním místě na mapě a já jsem walkoval a dal mu no scope s AWP. Byl jsem z toho docela nesvůj, protože hraní na MadGames mě bavilo tak jsem mu nabídl že s ním zahraju MM aby viděl že to co dávám dávám normálně a jelikož jsem měl no prime tak co můžeme čekat než týpky s WH atd.. no nedával jsem to co na MadGames nešlo to snažil jsem se a kdybych měl ty cheaty jak Raptor tvrdí proč bych je tam nezapl na No Primu proč? Trošku hloupé ne? A jako tečka na dortu mi Raptor (Admin) sdělil že dokud mu neudělam MG1 rank na MM tak mi unban nedá nevím zda je tohle normální tenhle člověk má reprezentovat váš Admin tým? Já tomu klukovi nepřeji absolutně nic špatného ba naopak a ani nechci aby byl potrestaný nebo byl vyhozen z Admin teamu jediné co chci tak hrát na MadGames nic víc. nechci ani Raptora pošpinovat nechi aby jste to takhle brali. Je to oproti mně malý pívo. Přeji hezký den a vydatného ježíška všem i tomu Raptorovi :) nexto.
edited Dec 4 '19 at 5:18 pm

Po prověření dema, jsem dospěl k závěru, že cheaty nemáš! Unban ti byl udělen!

Po prověření dema, jsem dospěl k závěru, že cheaty nemáš! Unban ti byl udělen!
edited Dec 4 '19 at 5:18 pm
63
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit