Žádost o administrátora
Žádost o Admina na awp
  1. Phantom_

2. Je mi 15 let

3.https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=31382

1. Ne neměl

2. STEAM_0: 1: 23850748

3. Něco méně o mně : jmenuji se Alex chodím do 9 třídy bydlím blízko Plzně do školy chodím na Tyršova základní škola když není škola tak chodím ven na procházku se psema nebo za kamaradama když jsem venku s kamarady tak jezdíme na čtyřkolce csgo hraju už od operace hydra vetšinou s kamarády když mají čas nebo s někým kdo je cz nebo sk a hraje csgo

7.rád bych se stal adminem na awp serveru protože Jsem celkem přátelský aktivní hráč co by rád pomohl v rozvoji vašeho serveru. Kontroloval bych hráče ( jestli nejsou hackeři ), kontroloval bych chat ( snažil bych se aby tam nebyla žádná toxicita / urážky atp.. a prostě aby to byl celkově server kde si může zahrát každý ). Na vašem serveru trávím už hodně času jako obyčejný hráč a myslím si že jako admin bych tam trávil ještě více času. Nejsem ten typ člověka co dokáže psát nějaké dlouhé romány o tom jak by rád chtěl být admin, ale i přes to že nepíšu nějaké dlouhé romány tak doufám že vám tohle stačí k pochopení, že bych tu byl vážně rád admin. Přeji příjemný zbytek dne každému co to čte. s pozdravem Phantom smile smile nnnnnnnnnnnnn

1. Phantom_ 2. Je mi 15 let 3.https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=31382 4. Ne neměl 5. STEAM_0: 1: 23850748 6. Něco méně o mně : jmenuji se Alex chodím do 9 třídy bydlím blízko Plzně do školy chodím na Tyršova základní škola když není škola tak chodím ven na procházku se psema nebo za kamaradama když jsem venku s kamarady tak jezdíme na čtyřkolce csgo hraju už od operace hydra vetšinou s kamarády když mají čas nebo s někým kdo je cz nebo sk a hraje csgo 7.rád bych se stal adminem na awp serveru protože Jsem celkem přátelský aktivní hráč co by rád pomohl v rozvoji vašeho serveru. Kontroloval bych hráče ( jestli nejsou hackeři ), kontroloval bych chat ( snažil bych se aby tam nebyla žádná toxicita / urážky atp.. a prostě aby to byl celkově server kde si může zahrát každý ). Na vašem serveru trávím už hodně času jako obyčejný hráč a myslím si že jako admin bych tam trávil ještě více času. Nejsem ten typ člověka co dokáže psát nějaké dlouhé romány o tom jak by rád chtěl být admin, ale i přes to že nepíšu nějaké dlouhé romány tak doufám že vám tohle stačí k pochopení, že bych tu byl vážně rád admin. Přeji příjemný zbytek dne každému co to čte. s pozdravem Phantom :D :) nnnnnnnnnnnnn
edited Jul 23 at 2:18 pm

Ahoj,

přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu

Ahoj, přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
44
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit