Žádost o administrátora
Žádost o Administrátora na AWP serveru
  1. God of Original shit

2. 15 let ( za 1 měsíc 16 let)

3. https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32783

4. Ne neměl, pouze mute v chatu

5. STEAM_0:1:504510417

6. Jmenuji se Šimon Laštovica. Narodil jsem se 17. Července 2004. Studuji v Plzni, vyučuji se jako IT technik, studuji prvním rokem. Rád hraji počítačové hry. Nejvíce času strávím u CS:GO, přibližně 5 hodin denně. Jsem velmi přátelský a rád se bavím se svými kamarády. smile

7. Adminem na AWP serveru bych se chtěl stát, protože na tomto serveru trávím nejvíce času. Jsem zkušený adminem z jiných serverů takže poznat hackera nebude žádný problém. Jak jsem říkal jsem přátelský takže budu usilovat o to aby na serveru nebyla skoro žádná toxicita. Umím též 2 jazyky takže dorozumět se nebude žádný problém. Pokud bych se stal adminem tak bych trávil na serveru ještě více času. Děkuji.

S pozdravem God

1. God of Original shit 2. 15 let ( za 1 měsíc 16 let) 3. https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32783 4. Ne neměl, pouze mute v chatu 5. STEAM_0:1:504510417 6. Jmenuji se Šimon Laštovica. Narodil jsem se 17. Července 2004. Studuji v Plzni, vyučuji se jako IT technik, studuji prvním rokem. Rád hraji počítačové hry. Nejvíce času strávím u CS:GO, přibližně 5 hodin denně. Jsem velmi přátelský a rád se bavím se svými kamarády. smile 7. Adminem na AWP serveru bych se chtěl stát, protože na tomto serveru trávím nejvíce času. Jsem zkušený adminem z jiných serverů takže poznat hackera nebude žádný problém. Jak jsem říkal jsem přátelský takže budu usilovat o to aby na serveru nebyla skoro žádná toxicita. Umím též 2 jazyky takže dorozumět se nebude žádný problém. Pokud bych se stal adminem tak bych trávil na serveru ještě více času. Děkuji. S pozdravem God
edited Jul 21 at 4:38 pm

Ahoj,

Dostav se zítra v 16:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu

Ahoj, Dostav se zítra v 16:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
69
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit