Žádost o administrátora
Žádost na Administrátora na AWP serveru

Nickname: Miluju Aničku <3

Věk: 17 let

Ban: Nikdy jsem na žádném ze serveru neměl ban

Krátké informace o mně:
Jsem Alex Šimánek. Bydlím v Ústeckém kraji. Studuji SOŠ ekonom (obchodní akademie). Hrají florbal a to už 4 roky.

Proč bych měl být admin zrovna já?:
Dle mého názoru bych měl být admin z důvodu toho, že jsem velmi aktivní na tomto serveru a velmi rád bych pomáhal k lepšímu chodu. A jsem velmi aktivní i mimo server například discord a nebo teamspeak.

Děkuji za váš čas a doufám v to, že se moje žádost uchytí.

Nickname: Miluju Aničku &lt;3 Věk: 17 let Ban: Nikdy jsem na ž&aacute;dn&eacute;m ze serveru neměl ban Kr&aacute;tk&eacute; informace o mně: Jsem Alex &Scaron;im&aacute;nek. Bydl&iacute;m v &Uacute;steck&eacute;m kraji. Studuji SO&Scaron; ekonom (obchodn&iacute; akademie). Hraj&iacute; florbal a to už 4 roky. Proč bych měl b&yacute;t admin zrovna j&aacute;?: Dle m&eacute;ho n&aacute;zoru bych měl b&yacute;t admin z důvodu toho, že jsem velmi aktivn&iacute; na tomto serveru a velmi r&aacute;d bych pom&aacute;hal k lep&scaron;&iacute;mu chodu. A jsem velmi aktivn&iacute; i mimo server např&iacute;klad discord a nebo teamspeak. Děkuji za v&aacute;&scaron; čas a douf&aacute;m v to, že se moje ž&aacute;dost uchyt&iacute;.
edited Jul 1 at 9:02 am

Ahoj,
Zkus se více rozepsat v bodech o tobě a proč bys měl být admin, poté dodržuj strukturu jako ostatní co žádali administrátora, což znamená, že ti zde chybí steamID, hlstats, můžeš napsat 2 žádosti za měsíc, takže můžeš zkusit ještě jednou ji napsat a zkus dodržet to, co jsem ti napsal. Takže tuto žádost zamítám

Ahoj, Zkus se v&iacute;ce rozepsat v bodech o tobě a proč bys měl b&yacute;t admin, pot&eacute; dodržuj strukturu jako ostatn&iacute; co ž&aacute;dali administr&aacute;tora, což znamen&aacute;, že ti zde chyb&iacute; steamID, hlstats, může&scaron; napsat 2 ž&aacute;dosti za měs&iacute;c, takže může&scaron; zkusit je&scaron;tě jednou ji napsat a zkus dodržet to, co jsem ti napsal. Takže tuto ž&aacute;dost **zam&iacute;t&aacute;m**
edited Jul 1 at 9:02 am
33
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit