Žádost o administrátora
Žádost o pozici Admina.

1) Cthurolog

2) 20

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22587

4) Ano, za cheating, nicméně mi byl po přezkoumání hlavního admina odebrán.

5) STEAM_1:0:531477548

6) Jmenuji se David, je mi 20 let, žiji v Praze a studuji Vysokou školu Ekonomickou. Mezi moje koníčky mimo hry na PC patří box, basketbal, car-racing a anime. Při studiu si přivydělávám v účetní firmě. Jsem komunikativní, přátelský a rád pomáhám lidem. A taky čas od času bývám toxic smile

7) Jsem zkušený hráč CS:GO se skvělou znalostí hry, jakožto high-tier hráč (Global Elite, FaceIt lvl 10 atp.) jsem i velmi schopný co se týče posuzování zda-li někdo cheatuje nebo ne, zároveň mezi moje silné stránky patří trpělivost, objektivnost a mám chladnou hlavu. V případě přijmutí mohu také zaručit svou konstantní aktivitu jako Admin. O pozici Admina jsem žádal již jednou, nicméně byla zamítnuta kvůli pochybnostem některých členů týmu o mojí integritě, pevně věřím, že jsem si od té doby na MadGames vybudoval jakousi pověst a přesvědčil ostatní, že jsem legit smile Taky bych rád podotkl, že kromě práce Admina mi také nedělá problém flexibilně působit jako cheathunter na všech serverech MadGames.

Předem díky za čas, který věnujete čtení této žádosti a přeji Vám krásný zbytek dne.

S pozdravem

David

1) Cthurolog 2) 20 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22587 4) Ano, za cheating, nicméně mi byl po přezkoumání hlavního admina odebrán. 5) STEAM_1:0:531477548 6) Jmenuji se David, je mi 20 let, žiji v Praze a studuji Vysokou školu Ekonomickou. Mezi moje koníčky mimo hry na PC patří box, basketbal, car-racing a anime. Při studiu si přivydělávám v účetní firmě. Jsem komunikativní, přátelský a rád pomáhám lidem. A taky čas od času bývám toxic :D 7) Jsem zkušený hráč CS:GO se skvělou znalostí hry, jakožto high-tier hráč (Global Elite, FaceIt lvl 10 atp.) jsem i velmi schopný co se týče posuzování zda-li někdo cheatuje nebo ne, zároveň mezi moje silné stránky patří trpělivost, objektivnost a mám chladnou hlavu. V případě přijmutí mohu také zaručit svou konstantní aktivitu jako Admin. O pozici Admina jsem žádal již jednou, nicméně byla zamítnuta kvůli pochybnostem některých členů týmu o mojí integritě, pevně věřím, že jsem si od té doby na MadGames vybudoval jakousi pověst a přesvědčil ostatní, že jsem legit :D Taky bych rád podotkl, že kromě práce Admina mi také nedělá problém flexibilně působit jako cheathunter na všech serverech MadGames. Předem díky za čas, který věnujete čtení této žádosti a přeji Vám krásný zbytek dne. S pozdravem David
edited Jun 10 at 6:35 pm

Ahoj,

přijď zítra v 19:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu

Ahoj, přijď zítra v 19:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
49
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit