Žádost o administrátora
Žiadosť o post administrátora
  1. I´m not creative!
  2. 17
  3. Nefunguje
  4. Nie, nemal.
  5. 76561198155574835
  6. Volám sa creative (zkratka), som zo Slovenska. Vo voľnom čase chodím na bicykel, pozerám filmy alebo hrám CS - ko. Ako admin som bol už na viacerých serveroch v CS či v minecrafte. Neviem čo viac by som napísal.
  7. Adminom by som chcel byť, lebo rád pomáham ľudom a rád by som im spríjemnil čas, ktorý strávia na AWP serveri. Často pozerám demá (overwatch), aby som pomohol odstrániť čo najviac hackerov z hry. To je hlavný dôvod, prečo by som chcel byť adminom.
1. I´m not creative! 2. 17 3. Nefunguje 4. Nie, nemal. 5. 76561198155574835 6. Volám sa creative (zkratka), som zo Slovenska. Vo voľnom čase chodím na bicykel, pozerám filmy alebo hrám CS - ko. Ako admin som bol už na viacerých serveroch v CS či v minecrafte. Neviem čo viac by som napísal. 7. Adminom by som chcel byť, lebo rád pomáham ľudom a rád by som im spríjemnil čas, ktorý strávia na AWP serveri. Často pozerám demá (overwatch), aby som pomohol odstrániť čo najviac hackerov z hry. To je hlavný dôvod, prečo by som chcel byť adminom.
edited May 31 at 3:07 pm

Ahoj,

tvoje steam ID není to, co je požadováno, hlstats normálně fungují, chtělo by se to více rozepsat u bodů 6 a 7, takže zamítám

Ahoj, tvoje steam ID není to, co je požadováno, hlstats normálně fungují, chtělo by se to více rozepsat u bodů 6 a 7, takže **zamítám**
50
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit