Žádost o administrátora
helper na minecraft server

MC nick :wesada
věk:16
měl jsi u náš ban ?? ne neměl
originální mc:ano
pozice:helper
Jmenuji se Patrik.
Moje koníčkyjsou stolní tenis, hrání počítačových her.
Moje nejoblíbenější hry na měm pc jsou csgo, fortnite a samozřejmě minecraft, minecraft nejvíce hraju na vašem serveru jménem madgames. Helper chci být protože rád a hodně pomáhám lidem, jak jsem už psal na vašem serveru jsem hodně aktivní skoro 24/7 a nemám rád když je tam toxix hráč nebo dokonce nějaký hacker.Budu moc rád když mě přujmete.
Děkuji za pozornost a s pozdravem Patrik/wesada.

MC nick :wesada věk:16 měl jsi u náš ban ?? ne neměl originální mc:ano pozice:helper Jmenuji se Patrik. Moje koníčkyjsou stolní tenis, hrání počítačových her. Moje nejoblíbenější hry na měm pc jsou csgo, fortnite a samozřejmě minecraft, minecraft nejvíce hraju na vašem serveru jménem madgames. Helper chci být protože rád a hodně pomáhám lidem, jak jsem už psal na vašem serveru jsem hodně aktivní skoro 24/7 a nemám rád když je tam toxix hráč nebo dokonce nějaký hacker.Budu moc rád když mě přujmete. Děkuji za pozornost a s pozdravem Patrik/wesada.
edited Feb 9 at 6:21 pm

ahoj, žádost je kratší ale dobré a hezky napsaná a proto přijímám, jinak máš pravdu na serveru jsi hodně často, když tak jsem tak tě tam pokaždé vidím. ( přijímám, přijď dnes v 19:30 na náš team speak 3 ).

ahoj, žádost je kratší ale dobré a hezky napsaná a proto přijímám, jinak máš pravdu na serveru jsi hodně často, když tak jsem tak tě tam pokaždé vidím. ( přijímám, přijď dnes v 19:30 na náš team speak 3 ).
36
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft