Otázky & Nápady
AWP server - skiny pro vip
Poll: Vadí vám také skiny na postavy pro VIP, z hlediska, že se těžko trefují?
ANO
NE

Žádám o přidání možnosti odebrání či úplného odebrání skinů na postavy pro VIP. Díky těmto skinům se postava nedá téměř trefit. Objevil jsem tento server dnes a rád bych se sem vracel. Tyto zbytečnosti mi však můj herní zážitek na serveru značně znepříjemňují. Upřímně doufám, že tento post nedopadne jako většina dalších na tomto foru tím, že mi někdo jednoslovně odpoví a topic vypne. Případně jsem sem přidal ještě anketu, kde lidé mohou hlasovat, jestli s tím mají stejný problém jako já, či nemají.
Předem děkuji za odpověd.

Žádám o přidání možnosti odebrání či úplného odebrání skinů na postavy pro VIP. Díky těmto skinům se postava nedá téměř trefit. Objevil jsem tento server dnes a rád bych se sem vracel. Tyto zbytečnosti mi však můj herní zážitek na serveru značně znepříjemňují. Upřímně doufám, že tento post nedopadne jako většina dalších na tomto foru tím, že mi někdo jednoslovně odpoví a topic vypne. Případně jsem sem přidal ještě anketu, kde lidé mohou hlasovat, jestli s tím mají stejný problém jako já, či nemají. Předem děkuji za odpověd.

🤘🖤

edited 6 days ago at 2:24 pm

Ahoj, cením si tvé návštěvnosti na mém serveru, ale tyto skiny, neboli VIP výhoda je jeden z hlavního důvodu proč si lidé toto kupují, každopádně, pokud-li zde bude dost hlasů i od VIP hráčů, nebráním se změně skinů/modelů či celkovému odstranění.
Topic ti zvýrazním.

Ahoj, cením si tvé návštěvnosti na mém serveru, ale tyto skiny, neboli VIP výhoda je jeden z hlavního důvodu proč si lidé toto kupují, každopádně, pokud-li zde bude dost hlasů i od VIP hráčů, nebráním se změně skinů/modelů či celkovému odstranění. Topic ti zvýrazním.

Ještě mě napadlo tyto skiny případně změnit na nějaké, které budou tvarově lépe odpovídat klasickým CS skinům, ať o ně lidi, co si VIP koupili, úplně nepřijdou.

Ještě mě napadlo tyto skiny případně změnit na nějaké, které budou tvarově lépe odpovídat klasickým CS skinům, ať o ně lidi, co si VIP koupili, úplně nepřijdou.

🤘🖤

162
3
2
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft