Žádost o administrátora
Žádost o administrátora

1) Jméno: bastard.
2) Věk: 17
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6752
4) Nikdy jsem u vás neměl ban.¨
5) STEAM_1:0:456985997
6) Jmenuji se Tadeáš, ve hrách známy jako bastard. Mezi mé záliby patří hraní na počítači, popíjení s kamarády smile, a sporty které jsem dříve dělal: stolní tenis, florbal, fotbal a trošku basketball.
Jsem kolektivní.
7) Jelikož na serveru hraje celkem často, tak za tu dobu jsem postřehl že se vždy najde nějaký človíček, který má chuť si zacheatovat na takovém dobrém csgo serveru. Tomu chci zabránit ,aby server byl bez cheateru, že si každý může zahrát v klidu, bez nějakých nervů smile. Byl jsem už dříve admin na celkem známém portálu, jak na Counter strike 1.6 tak i na Counter strike Global offensive. S cheatama mám zkušenosti.. Docela rychle a lehce umím posoudit zda určitá osoba používa pomocné programy.
Věřím, že zvážíte mé přijetí do pozice administátora.
Toť bude asi vše ode mne.
Krásné prožiti večera.
S pozdravem bastard.

1) Jméno: bastard. 2) Věk: 17 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6752 4) Nikdy jsem u vás neměl ban.¨ 5) STEAM_1:0:456985997 6) Jmenuji se Tadeáš, ve hrách známy jako bastard. Mezi mé záliby patří hraní na počítači, popíjení s kamarády :D, a sporty které jsem dříve dělal: stolní tenis, florbal, fotbal a trošku basketball. Jsem kolektivní. 7) Jelikož na serveru hraje celkem často, tak za tu dobu jsem postřehl že se vždy najde nějaký človíček, který má chuť si zacheatovat na takovém dobrém csgo serveru. Tomu chci zabránit ,aby server byl bez cheateru, že si každý může zahrát v klidu, bez nějakých nervů :D. Byl jsem už dříve admin na celkem známém portálu, jak na Counter strike 1.6 tak i na Counter strike Global offensive. S cheatama mám zkušenosti.. Docela rychle a lehce umím posoudit zda určitá osoba používa pomocné programy. Věřím, že zvážíte mé přijetí do pozice administátora. Toť bude asi vše ode mne. Krásné prožiti večera. S pozdravem bastard.
edited Feb 1 at 9:07 am

Omlouvám se, zapomněl jsem napsat jaký server. Je to server AWP.

Omlouvám se, zapomněl jsem napsat jaký server. Je to server AWP.

Ahoj, přijď dnes 1.2.2020 v 18-19:00 na nád discord

Ahoj, přijď dnes 1.2.2020 v 18-19:00 na nád discord
109
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft