Žádost o administrátora
Žádost o administrátora - CS:GO - AWP server

Dobrý večer všem smile ,
Tímto příspěvkem bych si chtěl zažádat o funkci administrátora na Vašem serveru Madgames.

1) Nickname
FraXy

2) Věk
17 let

3) Odkaz na hlstats
http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4072

4) Dostal jsem někdy ban ?
Ne, na serveru Madgames mi nebyl nikdy zabanovaný účet.

5) SteamID
STEAM_1:0:144580336

6) Něco málo o mě
Mé jméno je Pavel, avšak na internetu jsem známý jako "FraXy".
Mezi mé záliby mimo hraní na počítači patří především turistika a jízda na kole či longboardu. Považuji se za optimistického a objektivního člověka. Jedna z (pro mě) negativních věcí je závislost na počítači, především právě na "Counteru", na kterém mám odehraných přes 4 000 hodin.

7) Proč bych právě já měl být administrátorem ?
I přes to, že jsem na serveru začal hrát přibližně před necelými 2 týdny, zjistil jsem, co a jak na serveru funguje a v případě, že nastal nějaký problém, neprodleně jsem se snažil obrátit na vedení, aby se co nejrychleji vyřešil (problémem mám zde na mysli především hráče, kteří porušují zásady/pravidla serveru či samotného CS:GO). Jelikož je samozřejmé, že se takových hráčů objeví určitě více, chtěl bych být schopen tento problém vyřešit sám, aniž bych rušil jiného člena AT, který má na práci něco jiného.
Další věcí je také to, že jsem ochotný pomoci všem hráčům/hráčkám, kteří si s něčím nevědí rady (vševědoucí nejsem, ale pokud by nastal případ, že bych neměl řešení pro nějakou situaci, jsem schopný se kontaktovat s "kamarády" z řad adminů nebo s jinými hráči, kteří mají více znalostí jako já).
S mojí dovedností anglického jazyka, který je na úrovni 3. ročníku střední školy (B1-B2) jsem schopen komunikovat nejen s hráči/hráčky hovořící českým nebo slovenským jazykem, ale také s takovými, kteří se dokáží dorozumět anglicky.
Díky tomu, že mám na hře nahráno více jak 4 tisíce hodin, jak už jsem zde zmiňoval, mám celkem velkou zkušenost s rozpoznáváním hráčů s podpůrnými programy.

Věřím, že zvážíte mé přijetí do pozice administátora.

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

S pozdravem
FraXy

Dobrý večer všem ;) , Tímto příspěvkem bych si chtěl zažádat o funkci administrátora na Vašem serveru Madgames. 1) **Nickname** FraXy 2) **Věk** 17 let 3) **Odkaz na hlstats** http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4072 4) **Dostal jsem někdy ban ?** Ne, na serveru Madgames mi nebyl nikdy zabanovaný účet. 5) **SteamID** STEAM_1:0:144580336 6) **Něco málo o mě** Mé jméno je Pavel, avšak na internetu jsem známý jako "FraXy". Mezi mé záliby mimo hraní na počítači patří především turistika a jízda na kole či longboardu. Považuji se za optimistického a objektivního člověka. Jedna z (pro mě) negativních věcí je závislost na počítači, především právě na "Counteru", na kterém mám odehraných přes 4 000 hodin. 7) **Proč bych právě já měl být administrátorem ?** I přes to, že jsem na serveru začal hrát přibližně před necelými 2 týdny, zjistil jsem, co a jak na serveru funguje a v případě, že nastal nějaký problém, neprodleně jsem se snažil obrátit na vedení, aby se co nejrychleji vyřešil (problémem mám zde na mysli především hráče, kteří porušují zásady/pravidla serveru či samotného CS:GO). Jelikož je samozřejmé, že se takových hráčů objeví určitě více, chtěl bych být schopen tento problém vyřešit sám, aniž bych rušil jiného člena AT, který má na práci něco jiného. Další věcí je také to, že jsem ochotný pomoci všem hráčům/hráčkám, kteří si s něčím nevědí rady (vševědoucí nejsem, ale pokud by nastal případ, že bych neměl řešení pro nějakou situaci, jsem schopný se kontaktovat s "kamarády" z řad adminů nebo s jinými hráči, kteří mají více znalostí jako já). S mojí dovedností anglického jazyka, který je na úrovni 3. ročníku střední školy (B1-B2) jsem schopen komunikovat nejen s hráči/hráčky hovořící českým nebo slovenským jazykem, ale také s takovými, kteří se dokáží dorozumět anglicky. Díky tomu, že mám na hře nahráno více jak 4 tisíce hodin, jak už jsem zde zmiňoval, mám celkem velkou zkušenost s rozpoznáváním hráčů s podpůrnými programy. Věřím, že zvážíte mé přijetí do pozice administátora. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. S pozdravem FraXy

Just Player

"Když chceš jet nahoru, musíš občas zařadit zpátečku"

Instagram:

https://www.instagram.com/fraxycz/

edited Jan 31 at 8:19 am

ahoj, tvoje žádost se mi líbí a proto přijímám, dnes (31.1.2020) přijď na náš discord ve 18-19:00.

ahoj, tvoje žádost se mi líbí a proto přijímám, dnes (31.1.2020) přijď na náš discord ve 18-19:00.
271
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft