Žádost o administrátora
ž

žádost o administrátora AWP AIM

1.jmeno Triplix

2.věk.39

3.měl jste někdy unas ban ano,ale nepravem a už se to vyjasnilo.

4.steamIDsmileTEAM_1:0:516519469

1. Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19639

6.něco o mně. Rád bych byl administrátor abych mohl
kontrolovat serveru a kdyžtak banovat.
Hraji rád a často hru CS:GO:Takže bych
mohl často kontrolovat server.Proto bych
byl rád kdybych měl administrátora.
Počítačové hry jsou prostě můj život.Jedna z dalších
důvodů proč chci býl administrátor je to že
bych chtěl aby na takovemdle serveru
nehráli hackeři a nebo nějácí protivní lidé.
Na mad games servru hraji docela často ,asi kolem 12h deně tak mi to neděla problem i v pozdnich hodinach se připojit.Radi choději hekři po 22:00 večera.Tak
by mi to nedělalo problém kontrolovat hráče.
Prostě chci aby hackeři na serverech nebyli a když
se nějácí najdou tak je zabanovat a hár legit hru.
Děkuji snad mě vezmete udělalo by mi to radost.

žádost o administrátora AWP AIM 1.jmeno Triplix 2.věk.39 3.měl jste někdy unas ban ano,ale nepravem a už se to vyjasnilo. 4.steamID:STEAM_1:0:516519469 5. Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19639 6.něco o mně. Rád bych byl administrátor abych mohl kontrolovat serveru a kdyžtak banovat. Hraji rád a často hru CS:GO:Takže bych mohl často kontrolovat server.Proto bych byl rád kdybych měl administrátora. Počítačové hry jsou prostě můj život.Jedna z dalších důvodů proč chci býl administrátor je to že bych chtěl aby na takovemdle serveru nehráli hackeři a nebo nějácí protivní lidé. Na mad games servru hraji docela často ,asi kolem 12h deně tak mi to neděla problem i v pozdnich hodinach se připojit.Radi choději hekři po 22:00 večera.Tak by mi to nedělalo problém kontrolovat hráče. Prostě chci aby hackeři na serverech nebyli a když se nějácí najdou tak je zabanovat a hár legit hru. Děkuji snad mě vezmete udělalo by mi to radost.
edited Jan 28 at 1:48 pm

ahoj Triplix hele jak to je, myslim to tak že na tvém účtu jménem triplix hraješ ty a ještě někdo mladší, jak to je ?

ahoj Triplix hele jak to je, myslim to tak že na tvém účtu jménem triplix hraješ ty a ještě někdo mladší, jak to je ?
28
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft