Žádost o administrátora
žádný
  1. jmeno.Triplix

2. věk. 39

3. měl jste někdy unas ban ano,ale nepravem a už se to vyjasnilo.

4.steamIDsmileTEAM_1:0:516519469

5.něco o mně. Rád bych byl administrátor abych mohl
kontrolovat serveru a kdyžtak banovat.
Hraji rád a často hru CS:GO:Takže bych
mohl často kontrolovat server.Proto bych
byl rád kdybych měl administrátora.
Počítačové hry jsou prostě můj život.Jedna z dalších
důvodů proč chci býl administrátor je to že
bych chtěl aby na takovemdle serveru
nehráli hackeři a nebo nějácí protivní lidé.
Na mad games servru hraji docela často ,asi kolem 12h deně tak mi to neděla problem i v pozdnich hodinach se připojit.Radi choději hekři po 22:00 večera.Tak
by mi to nedělalo problém kontrolovat hráče.
Prostě chci aby hackeři na serverech nebyli a když
se nějácí najdou tak je zabanovat a hár legit hru.
Děkuji snad mě vezmete udělalo by mi to radost.

1. jmeno.Triplix 2. věk. 39 3. měl jste někdy unas ban ano,ale nepravem a už se to vyjasnilo. 4.steamID:STEAM_1:0:516519469 5.něco o mně. Rád bych byl administrátor abych mohl kontrolovat serveru a kdyžtak banovat. Hraji rád a často hru CS:GO:Takže bych mohl často kontrolovat server.Proto bych byl rád kdybych měl administrátora. Počítačové hry jsou prostě můj život.Jedna z dalších důvodů proč chci býl administrátor je to že bych chtěl aby na takovemdle serveru nehráli hackeři a nebo nějácí protivní lidé. Na mad games servru hraji docela často ,asi kolem 12h deně tak mi to neděla problem i v pozdnich hodinach se připojit.Radi choději hekři po 22:00 večera.Tak by mi to nedělalo problém kontrolovat hráče. Prostě chci aby hackeři na serverech nebyli a když se nějácí najdou tak je zabanovat a hár legit hru. Děkuji snad mě vezmete udělalo by mi to radost.
edited Jan 28 at 1:49 pm

ahoj, odpověděl jsem ti na druhou žádost.

ahoj, odpověděl jsem ti na druhou žádost.

Nepřijímám, protože na tvém účtu hraje i syn kterému určitě 15 neni.

Nepřijímám, protože na tvém účtu hraje i syn kterému určitě 15 neni.

ahoj raptore jo hraje ,ale ja sem mu vysvětlil že když budu mit admina tak nemuže hrad za muj učet

ahoj raptore jo hraje ,ale ja sem mu vysvětlil že když budu mit admina tak nemuže hrad za muj učet
58
3
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft