Žádost o unban
BAN NEPRÁVOM

Dobrý večer prajem,

volám sa Tobyasko.Dnes (26.1.2020) som sa rozhodol podporiť AWP server a zakúpiť si VIP na mesiac za 2€. SMS som odoslal 12:32, a keďže mi email prišiel do spamu,nevšimol som si ho. Po siedmych hodinách som si ho otvoril s tým, že idem si to VIP aktivovať. V emaily som odkaz nemal, tak som si ho opýtal od DeadSwima. Ten mi ho poslal. Po zadaní aktivačného kódu z emailu mi napísalo, že už bolo použité. Ja som okamžite napísal DeadSwimovi, že ako to, že to nejde. Písal som si s ním, prečo ho mám aktivované na AIM serveri a nie na AWP atd, vynadal som mu že keby sa mu chcelo tak to rieši. Vyriešil to, že mi začal spamovať, že to nie je jeho vina a ďalej to riešiť nebude. Teraz som dostal BAN na všetky servery vrátanie discordu. Týmto žiadam o UNBAN, lebo toto nie je dôvod na zabanovanie.

Nepamätám sa, či som tu mal ban. Hrajem tu dlhšie.
Dôvod UNBANU je napísaný vyššie.
banlist: http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:94882557&advType=steamid&Submit

Dobrý večer prajem, volám sa Tobyasko.Dnes (26.1.2020) som sa rozhodol podporiť AWP server a zakúpiť si VIP na mesiac za 2€. SMS som odoslal 12:32, a keďže mi email prišiel do spamu,nevšimol som si ho. Po siedmych hodinách som si ho otvoril s tým, že idem si to VIP aktivovať. V emaily som odkaz nemal, tak som si ho opýtal od DeadSwima. Ten mi ho poslal. Po zadaní aktivačného kódu z emailu mi napísalo, že už bolo použité. Ja som okamžite napísal DeadSwimovi, že ako to, že to nejde. Písal som si s ním, prečo ho mám aktivované na AIM serveri a nie na AWP atd, vynadal som mu že keby sa mu chcelo tak to rieši. Vyriešil to, že mi začal spamovať, že to nie je jeho vina a ďalej to riešiť nebude. Teraz som dostal BAN na všetky servery vrátanie discordu. Týmto žiadam o UNBAN, lebo toto nie je dôvod na zabanovanie. Nepamätám sa, či som tu mal ban. Hrajem tu dlhšie. Dôvod UNBANU je napísaný vyššie. banlist: http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:94882557&advType=steamid&Submit
edited Jan 26 at 10:48 pm

Já nevím jestli už jsi prijebaný či čo, vip jsi aktivoval 12:35 což je 3 minuty po doražený emailu, vip je aktivované na tvoje steamid a ty se tady obhajuješ že jsi údajně to vip neaktivoval a ještě mě urážíš do debilů apod...
Takže se nad sebou zamysli, unban nedostaneš smile bye

Já nevím jestli už jsi prijebaný či čo, vip jsi aktivoval 12:35 což je 3 minuty po doražený emailu, vip je aktivované na tvoje steamid a ty se tady obhajuješ že jsi údajně to vip neaktivoval a ještě mě urážíš do debilů apod... Takže se nad sebou zamysli, unban nedostaneš :) bye
91
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft