Žádost o administrátora
Žádost o administrátora CSGO MADGAMES AWP
AWP

1) Jméno Smouty

2) VĚK - 13 let

3) Měl jsi u nás někdy ban? NE

5) STEAM ID: STEAM_1:1:521260165

6) hlstatx : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944

7) Něco o mě : Ahoj, jmenuji se lukáš je mi 14 let a pocházím z Krnova. Kromě pc her rád jezdím na kole, Starám se o akvária a zařizuji akvária lidem. Chtěl bych jít na střední školu cestovního ruchu. V létě taky chodím na bazén.

smile Proč já? Chtěl bych být admin na serveru mad games awp protože my přijde že je tam admin jen na zavolanou. Vždy večer tam přijde nějakej hacker a zabanujou ho třeba druhý den. Nejlepší server je server bez hackerů a proto je potřeba mít nějaký aktivní admin team. Podle mě nezáleží tak moc na věku jako na zkušenostech poznat cheatra. Jsem dost přísný a tak se podle mě do a-teamu hodím.

1) Jméno Smouty 2) VĚK - 13 let 3) Měl jsi u nás někdy ban? NE 5) STEAM ID: STEAM_1:1:521260165 6) hlstatx : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944 7) Něco o mě : Ahoj, jmenuji se lukáš je mi 14 let a pocházím z Krnova. Kromě pc her rád jezdím na kole, Starám se o akvária a zařizuji akvária lidem. Chtěl bych jít na střední školu cestovního ruchu. V létě taky chodím na bazén. 8) Proč já? Chtěl bych být admin na serveru mad games awp protože my přijde že je tam admin jen na zavolanou. Vždy večer tam přijde nějakej hacker a zabanujou ho třeba druhý den. Nejlepší server je server bez hackerů a proto je potřeba mít nějaký aktivní admin team. Podle mě nezáleží tak moc na věku jako na zkušenostech poznat cheatra. Jsem dost přísný a tak se podle mě do a-teamu hodím.

I LOVE MAD GAMES AWP ✅ :)

edited Jan 28 at 6:55 pm

ahoj, přijď dnes ( 17.1. ) na dáš discord v 19:00 a až tam budeš tak jdi do čekárny

ahoj, přijď dnes ( 17.1. ) na dáš discord v 19:00 a až tam budeš tak jdi do čekárny

ahoj, já ti napsal 17 ale myslel jsem 27 smile

ahoj, já ti napsal 17 ale myslel jsem 27 :)
109
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft