Žádost o administrátora
Žádost o administrátora - CS:GO AWP AIM

1) Jméno: Perňa

2) Věk: 21

3) Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19639

4) Měli jste někdy u nás ban ? Nikdy

5) SteamID: STEAM_0:0:91956136

6) Něco o mně: Jmenuji se Kryštof, je mi 21let, kromě PC her, hlavně tedy CS:GO se zajímám hlavně o moderní technologie, kryptoměny a trading. Aktivně také chodím do fitka. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu strojní, ale momentálně již pracuji v IT sektoru.

7) Proč právě já bych měl být admin: Servery bez toxických lidí, cheaterů a jiných stvoření jsou vždy základem jak pro herní portál tak pro hráče samotné. Myslím se, že vzhledem k mému věku a tomu co mám v CS:GO nahráno dokážu posoudit kdo na servery patří a kdo nepatří. Umím také velice dobře mluvit anglicky, takže dokážu i zahraničním hráčům, kterých je na serveru většinou dost vysvětlit co dělají špatně a jak se chovat.

1) Jméno: Perňa 2) Věk: 21 3) Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19639 4) Měli jste někdy u nás ban ? Nikdy 5) SteamID: STEAM_0:0:91956136 6) Něco o mně: Jmenuji se Kryštof, je mi 21let, kromě PC her, hlavně tedy CS:GO se zajímám hlavně o moderní technologie, kryptoměny a trading. Aktivně také chodím do fitka. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu strojní, ale momentálně již pracuji v IT sektoru. 7) Proč právě já bych měl být admin: Servery bez toxických lidí, cheaterů a jiných stvoření jsou vždy základem jak pro herní portál tak pro hráče samotné. Myslím se, že vzhledem k mému věku a tomu co mám v CS:GO nahráno dokážu posoudit kdo na servery patří a kdo nepatří. Umím také velice dobře mluvit anglicky, takže dokážu i zahraničním hráčům, kterých je na serveru většinou dost vysvětlit co dělají špatně a jak se chovat.
edited Jan 26 at 5:00 pm
54
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft