Žádost o administrátora
Žádost o administrátora

Nickname : KlexGod
Věk : 13 let
Ban : Ne, ani VAC ani nikde jinde
HL Stats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20164#
Steam ID : STEAM_1:1:116876693
Něco o mě : Jmenuji se Ondřej a pocházím z České republiky. Rád hraju Matchmaking, Wingman a váš AWP server. Na Steamu bývám aktivní skoro celý den. Skoro každý den hraju převážne CS:GO a každý den jdu na váš server si zahrát pro zábavu a ješte se naučit zacházet se zbraní AWP. Na CS:GO mám něco kolem 600 hodin a na MM mám rank Gold III a na wingmanovi Gold II. Chtěl bych být admin protože tam je velmi dobrá komunita a umím se chovat na úrovni. Jelikož jsem skoro každý den aktivní, tak mi nedělá problém zastavit se na server a ujistit se, jestli je vše v pořádku, tak jak to má být. Umím dobře anglicky a trochu německy. Dokážu být přísný a jakékoliv nadávky či urážky budu řešit tak, že jim řeknu ať si dávájí pozor na jazyk nebo něco v tom stylu. Bany bych nedával dokud bych si neověřil zda je oprávněný a než se poradím s vedením.

Děkuji za odpověď

S pozdravem Ondřej

Nickname : KlexGod Věk : 13 let Ban : Ne, ani VAC ani nikde jinde HL Stats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20164# Steam ID : STEAM_1:1:116876693 Něco o mě : Jmenuji se Ondřej a pocházím z České republiky. Rád hraju Matchmaking, Wingman a váš AWP server. Na Steamu bývám aktivní skoro celý den. Skoro každý den hraju převážne CS:GO a každý den jdu na váš server si zahrát pro zábavu a ješte se naučit zacházet se zbraní AWP. Na CS:GO mám něco kolem 600 hodin a na MM mám rank Gold III a na wingmanovi Gold II. Chtěl bych být admin protože tam je velmi dobrá komunita a umím se chovat na úrovni. Jelikož jsem skoro každý den aktivní, tak mi nedělá problém zastavit se na server a ujistit se, jestli je vše v pořádku, tak jak to má být. Umím dobře anglicky a trochu německy. Dokážu být přísný a jakékoliv nadávky či urážky budu řešit tak, že jim řeknu ať si dávájí pozor na jazyk nebo něco v tom stylu. Bany bych nedával dokud bych si neověřil zda je oprávněný a než se poradím s vedením. Děkuji za odpověď S pozdravem Ondřej
edited Jan 26 at 11:18 am

ahoj, žádost můžeš pod 2krát za měsíc a ty jsi jí podal asi už 4krát

ahoj, žádost můžeš pod 2krát za měsíc a ty jsi jí podal asi už 4krát
51
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft