Žádost o administrátora
MINDFUCK

Měl bych jenom takovou otázku..Vysvětlete mi jak je možné že někdo komu je 14 je v ATeamu?? Už asi 2 měsíce zpět jsem posílal žádost o admina a byla mi zamítnuta..Asi 4krát..Všechno jsem splňoval a splňuji i teď, ale stejně jste si vždycky našli záminku k tomu mi jí zamítnout..smile

Měl bych jenom takovou otázku..Vysvětlete mi jak je možné že někdo komu je 14 je v ATeamu?? Už asi 2 měsíce zpět jsem posílal žádost o admina a byla mi zamítnuta..Asi 4krát..Všechno jsem splňoval a splňuji i teď, ale stejně jste si vždycky našli záminku k tomu mi jí zamítnout..:)
edited Jan 25 at 9:40 pm

Ahoj, dovolím si v krátkosti zareagovať.

Čo ťa je do toho, že mne je 14? Keď sa viem chovať na úrovni, tak na vek sa neberie až taký ohľad.
Plus neviem, čo tu riešiš, keď ti Vedenie/HlAdmin zamietol žiadosť tak ti nemusia ten dôvod udať a mal by si to rešpektovať. Navyše ti pod každú žiadosť ten dôvod napísali...
A Ak máš problém s mojim vekom, rád by som vedel prečo.

Ahoj, dovolím si v krátkosti zareagovať. Čo ťa je do toho, že mne je 14? Keď sa viem chovať na úrovni, tak na vek sa neberie až taký ohľad. Plus neviem, čo tu riešiš, keď ti Vedenie/HlAdmin zamietol žiadosť tak ti nemusia ten dôvod udať a mal by si to rešpektovať. Navyše ti pod každú žiadosť ten dôvod napísali... A Ak máš problém s mojim vekom, rád by som vedel **prečo**.
edited Jan 25 at 9:19 pm

Zdravím dovol mi aby som sa vyjadril- Toto je čistý názor ktorý podalo Vedenie/HLA pokiaľ sa daný admin choval a aj sa chová na servery správne a rozumne bez vulgrazimov a videli to aj ostatný(adminy,Hl.Admin,Vedenie ) tak v tomto prípade na veku nezáleží v tvojom prípade ti už bolo na žiadosti napísané začo ti to bolo zamietnuté a pokiaľ to bolo zamietnuté bol na to nejaký rozumný dôvod.

Takže v tomto prípade na veku nezáleží.

Vyriešené
LOCK

Zdravím dovol mi aby som sa vyjadril- Toto je čistý názor ktorý podalo Vedenie/HLA pokiaľ sa daný admin choval a aj sa chová na servery správne a rozumne bez vulgrazimov a videli to aj ostatný(adminy,Hl.Admin,Vedenie ) tak v tomto prípade na veku nezáleží v tvojom prípade ti už bolo na žiadosti napísané začo ti to bolo zamietnuté a pokiaľ to bolo zamietnuté bol na to nejaký rozumný dôvod. Takže v tomto prípade na veku nezáleží. Vyriešené LOCK
136
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft