Žádost o administrátora
Žádost o ADMINISTRÁTORA (opravenné)

Name: LukeeBoo

Věk: 15 let

SteamID: STEAM_0:0:1405829

HL stats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886

Ban: NIKDY smile

Něco o mě: Jmenuji se Lukáš, je mi 15 let a rád hraju csgo,hraju na kytaru(10let), také hraju florbal a basket..Chodím do 9. třídy a chystám se na elektrotechnika..V csgo mám asi 1500 hodin..Jsem velmi aktivní, přesněji řečeno, každý den hraju.. Jak na vašem serveru, tak mm.. V podstatě celý den jsem alespoň na steamu..+Umím velmi dobře anglicky..Admin bych chtěl být kvůli tomu že mám rád MG servery a nemám rád hackery a toxické hráče..Nikdy by pro mě nebyl problém přijít na server a zkontrolovat co se děje..Z vlastní zkušenosti vím jaké to je hrát proti cheaterům a proto bych chtěl patřit mezi ty kteří se jich zbavují..Za poslední dva týdny mám naháno 56 hodin takže aktivita lvl 1000 smile

Rank: MGE na kompetu
G3 na wingmanu

Na Public serveru mám odehráno: 3d 10h

Name: LukeeBoo Věk: 15 let SteamID: STEAM_0:0:1405829 HL stats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886 Ban: NIKDY :) Něco o mě: Jmenuji se Lukáš, je mi 15 let a rád hraju csgo,hraju na kytaru(10let), také hraju florbal a basket..Chodím do 9. třídy a chystám se na elektrotechnika..V csgo mám asi 1500 hodin..Jsem velmi aktivní, přesněji řečeno, každý den hraju.. Jak na vašem serveru, tak mm.. V podstatě celý den jsem alespoň na steamu..+Umím velmi dobře anglicky..Admin bych chtěl být kvůli tomu že mám rád MG servery a nemám rád hackery a toxické hráče..Nikdy by pro mě nebyl problém přijít na server a zkontrolovat co se děje..Z vlastní zkušenosti vím jaké to je hrát proti cheaterům a proto bych chtěl patřit mezi ty kteří se jich zbavují..Za poslední dva týdny mám naháno 56 hodin takže aktivita lvl 1000 :) Rank: MGE na kompetu G3 na wingmanu Na Public serveru mám odehráno: 3d 10h
edited Jan 25 at 7:03 pm

ahoj, hele na public server se admini už nenabírají protože jich je dost.

ahoj, hele na public server se admini už nenabírají protože jich je dost.
32
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft