Žádost o administrátora
Žádost o ADMINISTRÁTORA

Name: LukeeBoo

Věk: 15 let

SteamID: STEAM_0:0:1405829

HL stats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886

Ban: NIKDY smile

Něco o mě: Jmenuji se Lukáš, je mi 15 let a rád hraju csgo,hraju na kytaru(10let), také hraju florbal a basket..Chodím do 9. třídy a chystám se na elektrotechnika..V csgo mám asi 1500 hodin..Jsem velmi aktivní, přesněji řečeno, každý den hraju.. Jak na vašem serveru, tak mm.. V podstatě celý den jsem alespoň na steamu..+Umím velmi dobře anglicky..Admin bych chtěl být kvůli tomu že mám rád MG servery a nemám rád hackery a toxické hráče..Nikdy by pro mě nebyl problém přijít na server a zkontrolovat co se děje..Z vlastní zkušenosti vím jaké to je hrát proti cheaterům a proto bych chtěl patřit mezi ty kteří se jich zbavují..Za poslední dva týdny mám naháno 56 hodin takže aktivita lvl 1000 smile

Rank: MGE na kompetu
G3 na wingmanu

Na Public serveru mám odehráno: 3d 10h

Name: LukeeBoo Věk: 15 let SteamID: STEAM_0:0:1405829 HL stats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886 Ban: NIKDY :) Něco o mě: Jmenuji se Lukáš, je mi 15 let a rád hraju csgo,hraju na kytaru(10let), také hraju florbal a basket..Chodím do 9. třídy a chystám se na elektrotechnika..V csgo mám asi 1500 hodin..Jsem velmi aktivní, přesněji řečeno, každý den hraju.. Jak na vašem serveru, tak mm.. V podstatě celý den jsem alespoň na steamu..+Umím velmi dobře anglicky..Admin bych chtěl být kvůli tomu že mám rád MG servery a nemám rád hackery a toxické hráče..Nikdy by pro mě nebyl problém přijít na server a zkontrolovat co se děje..Z vlastní zkušenosti vím jaké to je hrát proti cheaterům a proto bych chtěl patřit mezi ty kteří se jich zbavují..Za poslední dva týdny mám naháno 56 hodin takže aktivita lvl 1000 :) Rank: MGE na kompetu G3 na wingmanu Na Public serveru mám odehráno: 3d 10h
edited Jan 25 at 7:17 pm

ahoj, žádost je pěkná ale trochu více se rozepiš, prozatím zamítám

ahoj, žádost je pěkná ale trochu více se rozepiš, prozatím zamítám

Ještě bych dodal, aby jsi psal přihlášku podle vzoru, díky.

Ještě bych dodal, aby jsi psal přihlášku podle vzoru, díky.
51
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft