Žádost o administrátora
Žádost o Buildera
  1. DominatorGamers
  2. 17
  3. originální účet mám
  4. ne
  5. Builder
  6. Baví mě stavět různé stavby v MC, rád vymýšlím různé stavby a nevadí mi ani dloudobé projekty na kterých pracuji ve dne v noci. Jsem klasický hráč který má smysl pro design. Nevadí mi komunikace s lidmi. Jsem dost aktivní jak ve hrách tak v životě, nesportuji na to není moc času spíše se věnuji škole a domácím projektům na autě. 7.Tak už jen kvůli tomu že mě baví stavět a chtěl bych aby moje díla bylo někde vidět aby jsem si nestavěl jen sám pro sebe
1. DominatorGamers 2. 17 3. originální účet mám 4. ne 5. Builder 6. Baví mě stavět různé stavby v MC, rád vymýšlím různé stavby a nevadí mi ani dloudobé projekty na kterých pracuji ve dne v noci. Jsem klasický hráč který má smysl pro design. Nevadí mi komunikace s lidmi. Jsem dost aktivní jak ve hrách tak v životě, nesportuji na to není moc času spíše se věnuji škole a domácím projektům na autě. 7.Tak už jen kvůli tomu že mě baví stavět a chtěl bych aby moje díla bylo někde vidět aby jsem si nestavěl jen sám pro sebe
edited Jan 25 at 5:49 pm

ahoj, buildery,helpery, už nenabíráme

ahoj, buildery,helpery, už nenabíráme
31
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft