Žádost o administrátora
Žádost o minecraft admina

D3strukt0
17 y.o
Ano mám už pár let.
ne
Helper
Ahoj, jmenuji se František P. a rád bych se ucházel o místo helpera na vašem serveru,a pomáhal nováčkům. Irl studuji na sou a soš Plynárenské Pardubice. Volný čas trávím hraním pc her :CS:GO,Mc,Fortnite,LOL,Pay day 2. Mimo to hraju i fotbal florbal a zkouším lehkou gymnastiku ve stylu skákání na trampolíně. Minecraft hraju už nějaký ten čas a proto si myslím že mám dost zkušeností na to být helper.
Jako helper jem už působyl na pár malých serevech a nikdy na mě nebyla stížnost. Skoro vždy jsem pomohl nebo se o to alespoň pokusil. Proto si myslím že jsem vhodný.
Děkuji za odpověď František P.

D3strukt0 17 y.o Ano mám už pár let. ne Helper Ahoj, jmenuji se František P. a rád bych se ucházel o místo helpera na vašem serveru,a pomáhal nováčkům. Irl studuji na sou a soš Plynárenské Pardubice. Volný čas trávím hraním pc her :CS:GO,Mc,Fortnite,LOL,Pay day 2. Mimo to hraju i fotbal florbal a zkouším lehkou gymnastiku ve stylu skákání na trampolíně. Minecraft hraju už nějaký ten čas a proto si myslím že mám dost zkušeností na to být helper. Jako helper jem už působyl na pár malých serevech a nikdy na mě nebyla stížnost. Skoro vždy jsem pomohl nebo se o to alespoň pokusil. Proto si myslím že jsem vhodný. Děkuji za odpověď František P.
edited Jan 25 at 8:12 am

ahoj, dnes 25.1. přijď na náš discord

ahoj, dnes 25.1. přijď na náš discord
48
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft